BLYGLASFÖNSTER, 2 st, par sittande vid klippa, frimurarsymboler. 1800/1900-tal.

32464. BLYGLASFÖNSTER, 2 st, par sittande vid klippa, frimurarsymboler. 1800/1900-tal.

Höjd 62, längd ca112 cm.
Transportlåda medföljer.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62, längd ca112 cm.
Transportlåda medföljer.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 354