LENNART OLSON. "Tjörnbron".

LENNART OLSON. "Tjörnbron".
3246357. LENNART OLSON. "Tjörnbron".

Offset, 60 x 93,5 cm. Signerad Lennart Olson samt daterad 1962 a tergo.

Omfattande skador längs kanterna och på printen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 713