Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
GERRY ECKHARDT. "Vår i Roslagen", träsnitt, signerad, daterad -51 samt numrerad 62/115.
324559. GERRY ECKHARDT. "Vår i Roslagen", träsnitt, signerad, daterad -51 samt numrerad 62/115.
41x27 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
41x27 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 751