GLASSERVIS, 59 delar, "Karlberg", Elis Bergh, Kosta, 1900-tal.

324533. GLASSERVIS, 59 delar, "Karlberg", Elis Bergh, Kosta, 1900-tal.

12 extra delar medföljer, samtliga med små nagg eller sprickor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 278