TALLRIKAR i porslin, fiskmotiv, 12 st, K&A, Krautheim, Tyskland.

324522. TALLRIKAR i porslin, fiskmotiv, 12 st, K&A, Krautheim, Tyskland.

Tryckt dekor
6 olika motiv av fiskar och växtlighet
Diameter 27 cm
Stämplade K&A, Krautheim, Selb Bavaria, Germany.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt dekor
Diameter 27 cm

Bruksslitage
Repor.

Antal besök: 1 565