SHELL, parti, 8 delar, 1900-tal.

3244519. SHELL, parti, 8 delar, 1900-tal.

Varierande ålder.
Vimpel (tidig ålder), båtmössa, plåtburkar, skyltar.
Största burkens höjd 14 cm.

Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Utlämningsdag: Fredag 2 februari kl 11.00 - 15.00
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Slitage och märken.
Skyltar nytillverkade.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande ålder.
Största burkens höjd 14 cm.

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Slitage och märken.
Skyltar nytillverkade.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besök: 813