GRÄDDKANNA, silver, Gustaviansk, otydliga stämplar. Vikt 86 gram.

324412. GRÄDDKANNA, silver, Gustaviansk, otydliga stämplar. Vikt 86 gram.

Graverad dekor i form av festonger med rosetter samt monogram "LMHD".
Höjd 13 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 058