Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
FAT, "Gurkan", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
324386. FAT, "Gurkan", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.
Längd 31 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 31 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 104