3243302. CRESCENT, ljusskylt, 1900-talets andra hälft.
Plast.
Dubbelsidig.
Längd 122 cm
Höjd 42 cm
Djup 16 cm.
Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Utlämningsdag: Fredag 2 februari kl 11.00 - 15.00
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.
Bruksslitage.
Sprickor i plast.
Dekor saknas på en sida.
Ej funktionstestad.
Dennis Karlsson Collection