CRESCENT, ljusskylt, 1900-talets andra hälft.

3243302. CRESCENT, ljusskylt, 1900-talets andra hälft.

Plast.
Dubbelsidig.
Längd 122 cm
Höjd 42 cm
Djup 16 cm.

Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Utlämningsdag: Fredag 2 februari kl 11.00 - 15.00
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Bruksslitage.
Sprickor i plast.
Dekor saknas på en sida.
Ej funktionstestad.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast.
Dubbelsidig.
Längd 122 cm
Höjd 42 cm
Djup 16 cm.

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Bruksslitage.
Sprickor i plast.
Dekor saknas på en sida.
Ej funktionstestad.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besök: 626