BYRÅ, Grange, Frankrike, 1990-tal.

3243179. BYRÅ, Grange, Frankrike, 1990-tal.

Daterad 1991.
Längd 125 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1991.
Längd 125 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 463