HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster 600, 1950/60-tal.

324302. HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster 600, 1950/60-tal.

Diameter utan krona 35 mm.

Bruksslitage, repor, mindre spricka i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter utan krona 35 mm.

Antal besök: 1 977