TALJA, större modell, 1900-tal.

3242876. TALJA, större modell, 1900-tal.

Ek/järn.
Längd: 44 cm
Bredd: 33 cm

Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Utlämningsdag: Fredag 2 februari kl 11.00 - 15.00
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Åldersrelaterat slitage.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek/järn.
Längd: 44 cm
Bredd: 33 cm

Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK.

Åldersrelaterat slitage.

Tema

Dennis Karlsson Collection

Antal besök: 760