SLAKTMASK, för boskap, 1900-tal.

3242567. SLAKTMASK, för boskap, 1900-tal.

Två delar, trä och gjutjärn.

Ytslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två delar, trä och gjutjärn.

Ytslitage, torrsprickor.

Antal besök: 1 164