GOLVLAMPA, metall, Atelje Lyktan AB, 1900-talets slut.

324254. GOLVLAMPA, metall, Atelje Lyktan AB, 1900-talets slut.

Höj- och sänkbar lampskärm, Märkt: Atelje Lyktan AB.
Höjd: 200 cm.

Bruksslitage, knäppen för sladd brutna.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 200 cm.

Ej genomgången.

Antal besök: 1 020