Modellbåt, trä.

Modellbåt, trä.
3242521. Modellbåt, trä.

BÅTMODELL, 1900-talet, allmogebåt enmastad segelsnipa med segel, två åror medföljer, delvis bemålad. läng ca: 47 cm, höjd ca: 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3242521. Modellbåt, trä.

Bruksslitage.

Antal besök: 624