FÄLLBORD, av Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836).

324250. FÄLLBORD, av Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836).

Skiva fanérad med alrot, svärtad fot. Signerat AI ROSENDAHL ARBOGA. Diameter ca 90, höjd 69 cm.

Slitage. Renoverat och kompletterat. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 561