TOMTAR, 2 st, keramik, Nykyrka, Motala.

3242342. TOMTAR, 2 st, keramik, Nykyrka, Motala.

Tomte med säck och tomte med katt. Höjd ca. 15-21,5 cm.

Bruksslitage. Fot med limförstärkning/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 277