VEDKLYV, hydraulisk, LS4T-37, Clas Ohlsson. 2000-tal.

324192. VEDKLYV, hydraulisk, LS4T-37, Clas Ohlsson. 2000-tal.

Klyvkapacitet: Diameter 5-25 cm, längd max 37 cm.
Klyvkraft: 4 ton.
1500W, 220V.
Längd 78, bredd 27, höjd 47 cm. Vikt 36 kg.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klyvkraft: 4 ton.
1500W, 220V.

Antal besök: 4 468