MATTHIAS VAN ARKEL. "Container".

3241787. MATTHIAS VAN ARKEL. "Container".

Silikongummi, 25 x 25 x 25 cm. Signerad MvA.

PROVENIENS:
Inköpt direkt av konstnären.

Ytsmuts, vid frågor vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Matthias van Arkel (Född 1967)

Tema

Samtida konst online

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Inköpt direkt av konstnären.

Tema

Samtida konst online

Antal besök: 1 053