LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
3241781. LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Höjd 12,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 320