HYLLOR, ett par, art deco, 1930-/40tal.

324160. HYLLOR, ett par, art deco, 1930-/40tal.

Två hyllplan vardera. Höjd 110, längd 140, bredd 31 cm.

Slitage, repor, skrapmärken, fanerskador. fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 577