Uppfällbar rund skiva med infällt glas.
Mahogny med dekorationer i mässing.
Diameter 48, höjd 74 cm.
Nyckel saknas.
Slitage, skador.
Diameter 48, höjd 74 cm.
Nyckel saknas.
Slitage, skador.