MONTERBORD, enligt uppgift Ryssland, 1800-tal.

32410. MONTERBORD, enligt uppgift Ryssland, 1800-tal.

Uppfällbar rund skiva med infällt glas.
Mahogny med dekorationer i mässing.
Diameter 48, höjd 74 cm.
Nyckel saknas.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48, höjd 74 cm.
Nyckel saknas.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 002