PARTI SILVER, 10 delar, 1800/19000-tal. Ca 340 gram.

32409. PARTI SILVER, 10 delar, 1800/19000-tal. Ca 340 gram.

Tesil, servettringar 5 st, skål, dosor 2 st. Bägare Råström Stockholm 1962, med gravyr Carl-Gustaf Solliden 21/7 1962, utdelad till gästerna i samband med kronprinsens konfirmation.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 025