DAVID SVENSSON. "Me, Myself and I".

3240858. DAVID SVENSSON. "Me, Myself and I".

Lackerad metall, 30 x 58,5 cm. A tergo signerad David Svensson, numrerad 12/15 samt daterad 2006.

God kondition, vid frågor vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Samtida konst online

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Samtida konst online

Antal besök: 966