TAKLAMPA, behängd med prismor, 1900-talets slut.

324073. TAKLAMPA, behängd med prismor, 1900-talets slut.

Diameter ca 38 cm.

Bruksslitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.

Bruksslitage, färgfläckar.

Antal besök: 524