CHIFFONJE, 1900-tal.

CHIFFONJE, 1900-tal.
3240698. CHIFFONJE, 1900-tal.

Höjd ca 144cm.
Djup ca 48cm.
Bredd ca 105cm.

Ställvis fanérskador samt sprickor i trä, repor, nyckel sitter fast i låda ( går ej att få ut).

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3240698. CHIFFONJE, 1900-tal.

Höjd ca 144cm.
Djup ca 48cm.
Bredd ca 105cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 605