TITTÄGG, med kristyr, 1900-tal.

3240350. TITTÄGG, med kristyr, 1900-tal.

Höjd ca. 13 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Skador.

Antal besök: 602