DAGNY SCHÖNBERG. Olja på papper, signerad och daterad.

324025. DAGNY SCHÖNBERG. Olja på papper, signerad och daterad.

39 x 56 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 56 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 899