BORDSTELEFON, guldfärgad, 1900-talets senare del.
324014. BORDSTELEFON, guldfärgad, 1900-talets senare del.
Höjd 22 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
596