BORDSTELEFON, guldfärgad, 1900-talets senare del.

324014. BORDSTELEFON, guldfärgad, 1900-talets senare del.

Höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 572