FÅTÖLJ nyrokoko-stil, 1900-tal.

323960. FÅTÖLJ nyrokoko-stil, 1900-tal.

Ryggens höjd ca 98 cm.

Smärre bruksslitage. Band sitter löst på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd ca 98 cm.

Antal besök: 2 595