KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, "Pompadour", Rosenthal.

323955. KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, "Pompadour", Rosenthal.

6 tekoppar med fat
7 kaffekoppar med fat
1 kaffekanna med lock
1 gräddkanna
1 sockerskål med lock
Dekor av blommor samt guldkant.

1 tekopp med spricka. 1 kaffekopp med spricka samt nagg. Kaffekannans lock med lagning. 6 kaffefat medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar med fat
7 kaffekoppar med fat
1 kaffekanna med lock
1 gräddkanna
1 sockerskål med lock

Antal besök: 1 188