LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Anders Nilsson Lund 1931.

323943. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Anders Nilsson Lund 1931.

Graverade längs fotkanten, höjd 18 cm, total vikt med bottenfyllning 730 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 296