BIBBI HERTZMAN-ERICSON. Olja på duk, "Den som spar han har", signerad B H E-n, daterad, 1985.
323930. BIBBI HERTZMAN-ERICSON. Olja på duk, "Den som spar han har", signerad B H E-n, daterad, 1985.
26,5 x 34,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26,5 x 34,5 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
4 021