DIAPROJEKTOR, Kindermann, 1960-tal.

3239165. DIAPROJEKTOR, Kindermann, 1960-tal.

Projektor med lock i plåt och låda. Låda 36x28x28 cm.

Bruksskick. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333