SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

SPEGEL, förgylld, 1900-tal.
323893. SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

80 x 45 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 45 cm.

Visst slitage.

Antal besök: 634