3238709. STUDIO SIMON. Gavina/Simon, 2 x Tomasa modellstolar (100-100).
2 x Tomasa modellstolar. 1980-talets design. Vikbar massiv ekkonstruktion H. 85, F. 33, djup 53 cm. Inskriven med Simon Stempel.
Bra skick med små tecken på slitage. Delvis svaga vattenfläckar.