STUDIO SIMON. Gavina/Simon, 2 x Tomasa modellstolar (100-100).

3238709. STUDIO SIMON. Gavina/Simon, 2 x Tomasa modellstolar (100-100).

2 x Tomasa modellstolar. 1980-talets design. Vikbar massiv ekkonstruktion H. 85, F. 33, djup 53 cm. Inskriven med Simon Stempel.

Bra skick med små tecken på slitage. Delvis svaga vattenfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Art and Design Auctions
Antal besök: 681