SERVERINGSKANNA, mässing, 1, 1/3 Liter, Gustaf Eriksson, Eskilstuna, 1800-tal.

323823. SERVERINGSKANNA, mässing, 1, 1/3 Liter, Gustaf Eriksson, Eskilstuna, 1800-tal.

Höjd 21,5 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, lödning vid fötterna, repor och märkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 cm.

Antal besök: 4 412