KARMFÅTÖLJ, omkring 1900.

KARMFÅTÖLJ, omkring 1900.
323793. KARMFÅTÖLJ, omkring 1900.

På hjultrissor.

Slitage, repor och märken, lagningar, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjultrissor.

Antal besök: 879