SNURRPALL, omkring 1900.

SNURRPALL, omkring 1900.
323780. SNURRPALL, omkring 1900.

Höj och sänkbar, höjd på bild 53 cm.

Slitage, repor och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och sprickor.

Antal besök: 637