SERVISDELAR, 9 stycken, porslin, Herend, Ungern.

3237365. SERVISDELAR, 9 stycken, porslin, Herend, Ungern.

Lockskålen höjd ca 10 cm.

Gallerskålen med nagg på blombladen. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lockskålen höjd ca 10 cm.

Antal besök: 518