TILLBRINGARE, 2 st. Glas, Orrefors, 1900-tal.

323713. TILLBRINGARE, 2 st. Glas, Orrefors, 1900-tal.

Tillbringare med vriden dekor, etikettmärkta
Höjd 20 respektive 26 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 respektive 26 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 939