PIANODRAGSPEL, Ladorica, Italien.

323712. PIANODRAGSPEL, Ladorica, Italien.

Metall/trä, laminat, höjd 56 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 515