SÄNGBORD, stål med glasskivor, 2 st, 1970-tal.

323676. SÄNGBORD, stål med glasskivor, 2 st, 1970-tal.

Höjd 50 cm, längd 45,5 cm, bredd 33,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 929