MODELLBILAR samt VÄGMÄRKEN, 9 delar, bla Dinky (Atlas replicas), Classic Sports Cars. 2000-tal.

323656. MODELLBILAR samt VÄGMÄRKEN, 9 delar, bla Dinky (Atlas replicas), Classic Sports Cars. 2000-tal.

Lancia Flaminia Superspor Zagato.
Citroen Dandy.
Toyota 2000GT
Jaguar E-Type, soft top.
Triumph Spitfire.
Citroen DS 19.
Buick Roadmaster.
Volkswagen Karmann GHIA.

Längd på lådor, 11 - 13 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Citroen Dandy.
Toyota 2000GT
Jaguar E-Type, soft top.
Triumph Spitfire.
Citroen DS 19.
Buick Roadmaster.
Volkswagen Karmann GHIA.

Längd på lådor, 11 - 13 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 184