BYST, gips, Axel Roslander, 1916.

3236537. BYST, gips, Axel Roslander, 1916.

Föreställande Paul Peter Waldesntröm, Missionsförbundets grundare. Höjd ca 37 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 863