LÅNGBÄNK, originalmålad 1800-tal.

323638. LÅNGBÄNK, originalmålad 1800-tal.

Långbänk, 1800-tal
Längd 244 cm
Bredd 38 cm
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Långbänk, 1800-tal
Längd 244 cm
Bredd 38 cm
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Antal besök: 1 692