TENN/METALLFÖREMÅL, ca 29 delar, 1900-tal.

323636. TENN/METALLFÖREMÅL, ca 29 delar, 1900-tal.

Både svenskt samt utländskt.
Bland annat två bordsvinkannor, ett par ljusstakar, tillbringare, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Både svenskt samt utländskt.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 751