RUDOLF FLINK. Olja på duk, signerad samt daterad -33.

323621. RUDOLF FLINK. Olja på duk, signerad samt daterad -33.

Bildyta 20 x 29,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 20 x 29,5 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 955