MAX GILLARD. Olja på duk. Signerad och daterad 1870.

32362. MAX GILLARD. Olja på duk. Signerad och daterad 1870.

Vallflicka på landsväg. 38 x 56 cm.

Smärre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre hål.

Antal besök: 1 427